top of page
Pristatymo ir grąžinimo sąlygos

Knygą galima įsigyti tiesiai iš autorės arba užsakyti internetu. Perkant internetu užsakytas knygas pristato Lietuvos paštas neregistruota korespondencija. Pristatymo kaina Lietuvoje – 2 EUR, Europos Sąjungos šalyse – 3 EUR.

Jei pageidausite pristatymo už Europos Sąjungos ribų ar jūsų užsakomų knygų svoris viršija 2 kg, kreipkitės el.p. eva@tombak.lt

Visoms parduodamoms knygoms taikoma leidėjo garantija. Jeigu gaunate nekokybišką prekę, galite mums gražinti ją iš karto arba vėliau. Apie gautą nekokybišką prekę informuokite mus el. pašto adresu: eva@tombak.lt. Mes su Jumis susisieksime ir sutarsime dėl laiko, kada galėsime pristatyti tokią pačią kokybišką prekę ir susigrąžinti nekokybiška prekę. Ant prekių įpakavimo aiškiai užrašykite „Nekokybiškos prekės“ ir Jūsų (kaip siuntėjo) bei mūsų (kaip gavėjo) adresą: Eva Tombak, Aukštagirio g. 16-2, Vilnius 10105.

Už nekokybiškos prekės pristatymą ir grąžinimą mokame mes. Tuo atveju, jei nekokybiškos prekės negalėsime pakeisti į tokią pačią kokybišką, pasiūlysime kitą tiek pat kainuojančią prekę arba grąžinsime pinigus už nekokybišką prekę.

Jūs galite grąžinti mūsų knygyne pirktas prekes per 14 dienų nuo užsakymo gavimo. Prieš grąžindami prekes, informuokite mus apie tai el. pašto adresu: eva@tombak.lt. Ant grąžinamų prekių įpakavimo užrašykite „Grąžinimas“ ir išsiųskite mums adresu: Eva Tombak, Aukštagirio g. 16-2, Vilnius 10105.

Garantuojame sumokėtos sumos, įskaitant Jūsų apmokėtas prekių pristatymo išlaidas, grąžinimą. Gražindami prekes Jūs apmokate tik tiesiogines prekių grąžinimo išlaidas.

Kilus neaiškumų, klausimų ar nusiskundimų, pirmiausiai siūlome kreiptis į mus el. paštu eva@tombak.lt arba telefonu 868770666. Neradus bendro sutarimo, prašymus ar skundus dėl Pardavėjo elektroninėje parduotuvėje įsigytos Prekės Pirkėjas gali pateikti elektroninio vartotojų ginčų sprendimo platformoje http://ec.europa.eu/odr/.

bottom of page