top of page

Paguodos prizas

Suvokimas yra Visatos paguodos prizas.

Vien kalbėjimas apie savo problemas nepadeda. Jis neveikia.

Kai mūsų nerimo ir baimių sindromas apauga vidiniais ir išoriniais simptomais, įvyksta tai, ką jogos filosofija vadina “įgyja kūną ir kraują.” Ir tuomet vien galvojimas nebepadeda paleisti įpročio nerimauti. Būtinas kūniškumas, į kūną orientuotas veiksmas, darbas su kūnu.


Mums būtina ne tik galvoti, suprasti, kad esame įkalinti baimės ar nerimo spąstų, mums reikia keisti savo mitybos, miego, darbo, pramogų, poilsio ir įtampos režimą. Veiksminga terapija yra toji, kuri įkvepia keisti jutiminę realybę.


Vien kalbėti yra piguva. Žodžiai yra impotentai.


Kalbėjimas iškelia nerimą ir baimę į paviršių, mes džiaugiamės, kad geriau suprantame, kas su mumis vyksta, tačiau vien kalbėjimas dar nėra sprendimas. Kalbėjimas ir įsisąmoninimas yra horizontalus sprendimas.


Bet išsilaisvinimui iš problemų mums reikalingas vertikalus pokytis. Vertikalus pokytis įvyksta tuomet, kai mes pradedame “virškinti” tai, ką suvokiame. Pradėję virškinti suvokimą, mes keičiame savo smegenų dažnius ir liaujamės buvę impotentais, kurie tik kalba, kad gali keistis. Išdrįsę virškinti, mes iš tikrųjų pradedame keistis.


Jogą, meditavimas, rašymas mums padeda “įkūnyti”, suvirškinti savo žinias, ir mes pradedame realiai keisti savo mitybą, dienos įpročius, elgseną. Mes išsikraustome iš savo galvų ir įsižeminame kūne. Taip mes apsigyvename visoje savo egzistavimo sistemoje, kuri jungia kūną, protą ir dvasią.


Taip mes liaujamės buvę impotentais ir tampame realiai atsakingais ir pajėgiais gyventi visu pajėgumu.

0 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

コメント


bottom of page